Spółka z o.o. z siedzibą w Katowicach

0
(0)

Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością jest jedną z form prawnych, jakie założyć może przedsiębiorca. Aby móc rozpocząć działalność wnioskodawca musi sporządzić umowę w formie aktu notarialnego, a następnie złożyć wnioski do Krajowego Rejestru Sądowego. Procedura rejestracji jest jednak długotrwała i żmudna. Lepszym rozwiązaniem w tym przypadku jest zakup gotowego przedsiębiorstwa.

Spółka z o.o. z siedzibą w Katowicach to szybki i tani sposób umożliwiający wejście na rynek i rozpoczęcie działalności.

Korzyści jakie otrzyma nabywca podmiotu gospodarczego to m.in. prestiżowa lokalizacja, wpis do VAT, numery NIP i REGON, opłacony kapitał, sporządzony statut oraz pełna dokumentacja. Ponadto, dokonując zakupu z legalnego źródła otrzymujemy również poświadczenie notarialne o braku zobowiązań oraz działalności jednostki gospodarczej.

Spółka zarejestrowana w korzystnej dla nabywcy lokalizacji umożliwi łatwe pozyskiwanie klientów. Przedsiębiorstwo posiadające adres w centrum miasta będzie bardziej widoczne dla kontrahentów, niż takie z siedzibą na obrzeżach miast.

Podobał Ci się artykuł - oceń wpis!

Oceń nas!

Dziękujemy za ocenę postu! 0 / 5. Wynik: 0

Ten artykuł nie ma jeszcze ocen

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments