Spółka z o.o. z siedzibą w Warszawie

0
(0)

Gotowa spółka z o.o. z siedzibą w Warszawie to optymalne narzędzie do poprowadzenia firmy. Po pierwsze wpływa na to charakterystyka spółki z ograniczoną odpowiedzialnością. Jednostka ta wymaga niewielkiego kapitału zakładowego, a jej wspólnicy nie muszą obawiać się o własny majątek w przypadku, gdy spółka zaczyna generować straty. Co więcej, założyć ją mogą niemal wszyscy w każdym celu prawnie dopuszczalnym.

Gotowa spółka to jednostka w pełni przygotowana do poprowadzenia działalności gospodarczej, a więc dysponująca numerami NIP, KRS, REGON, a także opcjonalnie VAT. Numery te potwierdzają uzyskanie wpisu do poszczególnych urzędów.

Zakup gotowej spółki skraca proces rejestracyjny z kilku tygodni do zaledwie jednej doby. Jedynym obowiązkiem nowego właściciela jest złożenie podpisu na umowie spółki w formie aktu notarialnego.

Nasza firma oferuje sprzedaż spółek z o.o. zarejestrowanych na terenie Warszawy. Lokalizacja w centrum Polski znacznie zwiększa wartość danych podmiotów, co z kolei podnosi ich wiarygodność w otoczeniu biznesowym.

Podobał Ci się artykuł - oceń wpis!

Oceń nas!

Dziękujemy za ocenę postu! 0 / 5. Wynik: 0

Ten artykuł nie ma jeszcze ocen

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments