Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w Warszawie

0
(0)

Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością należy do grupy spółek kapitałowych. Jest to najczęściej wybierana forma prowadzenia działalności gospodarczej w Polsce. Zainteresowanie tym podmiotem gwałtownie wzrosło w momencie obniżenia jego minimalnego kapitału zakładowego z 50 000 złotych do kwoty aż dziesięciokrotnie niższej. Wtedy przedsiębiorcy zaczęli doceniać również inne cechy tej jednostki między innymi brak odpowiedzialności wspólników za zobowiązania zaciągane przez spółkę, osobowość prawną, jak również dowolny cel prowadzenia spółki, oczywiście musi być on zgodny z prawem.

Chcąc pominąć długą i problematyczną rejestrację tego podmiotu wielu przedsiębiorców zdecydowało się na zakup gotowej spółki, czyli podmiotu, który przeszedł już pełną rejestrację, a więc pod którym mogą niemal natychmiast rozpocząć prowadzenie działalności gospodarczej.

Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w Warszawie to oferta naszej firmy. Zapewniamy gotowe podmioty zarejestrowane w stolicy. Dzięki prestiżowo ulokowanej siedzibie nasze jednostki charakteryzują się zwiększoną wiarygodnością, przez co chętniej zwrócą się do niej potencjalni Klienci i partnerzy biznesowi.

Podobał Ci się artykuł - oceń wpis!

Oceń nas!

Dziękujemy za ocenę postu! 0 / 5. Wynik: 0

Ten artykuł nie ma jeszcze ocen

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments