Spółka z VAT na sprzedaż Warszawa

Najnowsze uszczelnienia prawa podatkowego sprawiły, że przedsiębiorcy pragnący uzyskać wpis do rejestru płatników podatku od towaru i usług mogą spotkać się z ogromnymi utrudnieniami, a konkretnie odmową udzielenia wpisu bądź nałożeniem na nich kaucji rejestracyjnej w wysokości od 20 tysięcy złotych aż do 200 tysięcy złotych. Biorąc pod uwagę te niedogodności wielu przedsiębiorców decyduje się na zakup gotowej spółki, która dysponuje już danym wpisem. Dzięki temu w przeciągu zaledwie jednej doby będą rozpocząć swoją działalność jako czynni podatnicy VAT. Podmioty takie znajdziesz także w ofercie naszej firmy.

Spółka z VAT na sprzedaż Warszawa, którą oferujemy jest podmiotem przygotowanym do natychmiastowej aktywności na rynku. Prócz numeru VAT dysponuje też numerami NIP, KRS i REGON, kapitałem zakładowym oraz odpowiednio przygotowaną dokumentacją.
Rejestracja naszych spółek przeprowadzona została w Warszawie dzięki czemu nasze jednostki wyposażone są w prestiżowo ulokowaną siedzibę, co ma ogromne znaczenie podczas zawiązywania współprac biznesowych.

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments