Spółka zoo posiadająca numer VAT i VAT EU

0
(0)

Wraz z początkiem 2017 roku w życie weszło wiele zmian prawnych, których bezpośrednim celem było uszczelnienie systemu podatkowego w naszym kraju. Co roku bowiem polski budżet był pomniejszany o miliardy złotych przez oszustów, trudniących się przede wszystkim wyłudzaniem zwrotu podatku VAT. Zastosowane zmiany niestety znacznie uderzyły także w przedsiębiorców o uczciwych zamiarach, którzy aktualnie mogą mieć ogromne problemy z zarejestrowaniem się do rejestru płatników podatku od wartości dodanej.

Z pomocą przychodzi nasza firma. Jeżeli chcesz zatem poprowadzić działalność jako czynny podatnik VAT-u, serdecznie zapraszamy do kontaktu.

W ofercie naszej firmy dostępna jest bowiem spółka zoo posiadająca numer VAT i VAT EU na sprzedaż. Oferujemy zupełnie nowe jednostki, które przeszły pełną rejestrację w tym rejestrację do VAT-u. Kupując naszą spółkę Twoim jedynym obowiązkiem będzie złożenie podpisu na umowie spółki w obecności notariusza. Tym samym swoją działalność będziesz mógł rozpocząć już w zaledwie jedną dobę.

Podobał Ci się artykuł - oceń wpis!

Oceń nas!

Dziękujemy za ocenę postu! 0 / 5. Wynik: 0

Ten artykuł nie ma jeszcze ocen

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments