Spółki z o.o. 2 letnie na sprzedaż

0
(0)

Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością to bardzo korzystna forma do poprowadzenia dużej firmy. Wymaga wniesienia niewielkiego kapitału zakładowego, założyć może ją każdy za wyjątkiem innej jednoosobowej spółki z o.o. w każdym celu prawnie dopuszczalnym. Dodatkowo jej wspólnicy nie ponoszą odpowiedzialności za zobowiązania zaciągane przez spółkę. Jako iż tradycyjna rejestracja spółki z o.o. jest długa i problematyczna warto przemyśleć zakup gotowej jednostki.

Gotowa spółka to podmiot gospodarczy w pełni przygotowany, by poprowadzić pod nim firmę. Oznacza to że dysponuje numerami NIP, KRS, REGON bardzo często również VAT i VAT -EU. Gotowa spółka wyposażona jest też w kapitał zakładowy oraz umowę, którą musi podpisać przyszły właściciel.

Nasza firma oferuje spółki z o.o. 2 letnie na sprzedaż. Prócz wszystkich wyżej wymienionych cech posiadają one staż, który znacznie podnosi ich wiarygodność w otoczeniu biznesowym. Dzięki temu mają większe szanse na zdobycie nie tylko klientów, ale także partnerów biznesowych.

Podobał Ci się artykuł - oceń wpis!

Oceń nas!

Dziękujemy za ocenę postu! 0 / 5. Wynik: 0

Ten artykuł nie ma jeszcze ocen

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments