Spółki z o.o. komandytowe w 2015 roku

0
(0)

Prowadzenie własnej działalności gospodarczej? To dobry sposób na życie.
Niektórym ten pomysł może wydawać się nie możliwy, wręcz nierealny do zrealizowania. U niektórych prowadzenie swojego biznesu pozostanie tylko marzeniami. Wielu ludzi należy do grona, w którym założenie własnej działalności gospodarczej kojarzy się z wielkimi trudnościami, wypełnianiem ogromnych ilości dokumentów, staniem godzinami w urzędzie i załatwianie wszelkich formalności. Przy odrobinie sprytu wcale nie musi tak być.

Moją propozycją na ominięcie tych wszystkich czynności jest sięgnięcie po spółki z o.o. komandytowe w 2015 roku. Zastanawiasz się dlaczego akurat spółka komandytowa?

Spółka komandytowa jest idealnym rozwiązaniem, gdy ktoś chce prowadzić własną korporację, ale nie ma wystarczająco pieniędzy, aby rozpocząć jej działalność. Taka osoba jest wtedy komandytariuszem. Natomiast komplementariusz to ktoś, kto wnosi wkład i sumę komandytową.

Spółki z o.o. komandytowe w 2015 roku posiadają wszystkie numery rejestracyjne, nie posiadają zadłużenia. Dlatego warto je zakupić. Skontaktuj się z naszym biurem rachunkowym, a wybierzemy odpowiednią spółkę dla Ciebie.

Podobał Ci się artykuł - oceń wpis!

Oceń nas!

Dziękujemy za ocenę postu! 0 / 5. Wynik: 0

Ten artykuł nie ma jeszcze ocen

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments