Spółki z o.o. na sprzedaż z siedzibą w Warszawie

0
(0)

Chcesz założyć spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością w Warszawie, jednak przeraża Cię długa i skomplikowana rejestracja? Nic w tym dziwnego. Pamiętaj jednak, że wszelkie niedogodności związane z tradycyjną ewidencją można zredukować poprzez zakup gotowej spółki.

Gotowe spółki to podmioty gospodarcze, które przeszły już cały proces rejestracyjny, a więc są w pełni przygotowane, by natychmiast poprowadzić pod sobą firmę. Oznacza to, że dysponują numerami NIP, KRS i REGON, kapitałem zakładowym, odpowiednio sporządzoną umową oraz kompletem dokumentów. Nabywając taką jednostkę jedynym obowiązkiem przyszłego właściciela jest złożenie podpisu na umowie spółki sporządzonej w formie aktu notarialnego pod nadzorem notariusza. Zakup gotowej spółki zajmuje zaledwie jeden dzień, a więc kilkunastokrotnie mniej niż tradycyjna rejestracja.

Spółki z o.o. na sprzedaż z siedzibą w Warszawie to oferta naszej firmy. Gwarantujemy całkowicie czyste podmioty, które nigdy wcześniej nie prowadziły pod sobą działalności, przez co ich zakup jest w pełni bezpieczny.

Podobał Ci się artykuł - oceń wpis!

Oceń nas!

Dziękujemy za ocenę postu! 0 / 5. Wynik: 0

Ten artykuł nie ma jeszcze ocen

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments