Spółki ze zdolnością kredytową na sprzedaż

0
(0)

Gotowe spółki to rozwiązanie idealne dla osób ceniących sobie czas i wygodę. Zaletą tego rozwiązania jest fakt, że przedsiębiorstwo posiada już numery identyfikacyjne oraz wpisów do rejestrów, opłacony kapitał zakładowy oraz gwarancję czystej historii działalności potwierdzoną pełną dokumentacją. Zakup gotowej firmy umożliwia rozpoczęcie czynności w tym samym dniu, ponieważ jednostka jest w pełni zdolna do podjęcia odpowiednich działań. Nabycie podmiotu gospodarczego upraszcza także wiele czynności m.in. zwalniają z konieczności wizyty u notariusza, oczekiwania na decyzję sądu oraz składania wniosków o zgłoszenie do VAT.

Ponadto, korzyścią jest również fakt, że spółki ze zdolnością kredytową na sprzedaż mogą być również ułatwieniem do uzyskania dofinansowania z Unii Europejskiej. Odpowiedni staż w niektórych przypadkach jest wymaganiem stawianym do uzyskania dotacji czy wzięcia udziału w przetargach.

Jeżeli jesteś zainteresowany założeniem własnej działalności, ale zniechęca Cię długotrwała i żmudna procedura rejestracji to zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego biura, które oferuje gotowe podmioty gospodarcze na sprzedaż.

Podobał Ci się artykuł - oceń wpis!

Oceń nas!

Dziękujemy za ocenę postu! 0 / 5. Wynik: 0

Ten artykuł nie ma jeszcze ocen

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments