Sprzedam 2 letnią spółkę z o.o.

0
(0)

Decydując się na zakup gotowej spółki, szczególną uwagę warto zwrócić na stażowe spółki z ograniczoną odpowiedzialnością. Dlaczego?
Spółka z o.o. to doskonałe narzędzie do poprowadzenia pod sobą firmy. Po pierwsze, wymaga niewielkiego kapitału zakładowego o wartości zaledwie 5 tysięcy złotych. Po drugie, do jej założenia uprawnieni są niemal wszyscy, wyjątek stanowi jedynie inna jednoosobowa spółka z o.o. Kolejnym atutem spółki z o.o. jest ograniczona odpowiedzialność wspólników za zobowiązania zaciągane przez spółkę. Oznacza to, że w razie zadłużenia spółki wszelkie należności regulowane będą z jej kapitału, a nie majątku wspólników. Spółkę z o.o. otworzyć może także obcokrajowiec bez względu na kraj swojego pochodzenia.

Niestety ta forma, podobnie jak niemal każda inna kwestia, ma dwie strony medalu. Tą ciemną stanowi długa i problematyczna rejestracja. Trwać może nawet kilka tygodni toteż nic dziwnego, iż wielu potencjalnych przedsiębiorców rezygnuje z jej założenia. Tymczasem niedogodności te można zniwelować do zera poprzez zakup gotowej jednostki, czyli podmiotu w pełni przygotowanego, aby poprowadzić pod sobą firmę. Kupując spółkę stażową dodatkowo zwiększasz szanse swojej działalności na szybki rozwój. Staż spółki jest równoznaczny ze zwiększoną zdolnością kredytową, która pozwala pozyskać dodatkowe fundusze na rozwój firmy.

Chcesz tanio kupić gotową spółkę ze stażem? Sprzedam 2 letnią spółkę z o.o. to zatem ogłoszenie skierowane właśnie do Ciebie.

Podobał Ci się artykuł - oceń wpis!

Oceń nas!

Dziękujemy za ocenę postu! 0 / 5. Wynik: 0

Ten artykuł nie ma jeszcze ocen

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments