Sprzedam firmę z siedzibą w Warszawie

0
(0)

Osoby pragnące założyć działalność gospodarczą bardzo często zostają skutecznie zniechęcone od swojego zamiaru przez skomplikowaną rejestrację.
Formalności związane z rejestracją sprawiają, że proces ten trwać może nawet kilka tygodni. Na szczęście istnieje sposób na całkowite pominięcie tych niedogodności. Stanowi go zakup gotowej jednostki.
Gotowa spółka to podmiot w pełni przygotowany do tego, aby poprowadzić pod sobą firmę. Oznacza to, że dysponuje kapitałem zakładowym, numerami NIP, KRS i REGON, a także odpowiednio sporządzoną umową.
Kupno gotowej spółki ogranicza formalności związane z założeniem spółki do minimum, jakie stanowi podpisanie tego dokumentu.
Decydując się na nabycie gotowej spółki szczególną uwagę warto zwrócić na ogłoszenia pokroju “sprzedam firmę z siedzibą w Warszawie”. Podmioty te prócz wcześniej wymienionych zalet dysponują prestiżowo ulokowaną siedzibą, która przede wszystkim podnosi wiarygodność danej jednostki. Tym samym ma większe szanse na pozyskanie klientów i kontrahentów.
Nasza firma oferuje sprzedaż spółek z siedzibą ulokowaną w największych polskich miastach, również w Warszawie. Zachęcamy do kontaktu w celu zaznajomienia się ze szczegółami naszej ofertą już dziś.

Podobał Ci się artykuł - oceń wpis!

Oceń nas!

Dziękujemy za ocenę postu! 0 / 5. Wynik: 0

Ten artykuł nie ma jeszcze ocen

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments