Sprzedam półroczne spółki z o.o.

0
(0)

Wiele osób, które chcą rozpocząć biznes na własną rękę, zastanawia się na wyborem formy prawnej działalności, wahając się między spółką z ograniczoną odpowiedzialnością i jednoosobową działalnością gospodarczą. Ostatecznie przekonuje ich fakt, że dzięki spółce z o.o. nie będą odpowiadać swoim majątkiem za zobowiązania spółki, przeciwnie do prowadzenia jednoosobowej firmy.

Spółki z o.o. mają również wiele innych zalet, w tym posiadanie osobowości prawnej (działa przez swoje organy i ponosi odpowiedzialność za swoje zobowiązania) możliwość zaangażowania stosunkowo małego kapitału finansowego (minimum 5 tysięcy złotych) i dość swobodnego kształtowania treści umowy spółki.

Chcąc pozyskać spółkę można ją zarejestrować lub kupić gotowy, w pełni zarejestrowany podmiot. Podmiot ten może posiadać określony staż na rynku. Oferowane gotowe spółki z o.o. ze stażem, które nabywcy szukają w Internecie np. przez wpisanie hasła „sprzedam półroczne spółki z o.o.” są atrakcyjne ze względu na to, że są one bardziej wiarygodne dla banków, kontrahentów czy Klientów.

Podobał Ci się artykuł - oceń wpis!

Oceń nas!

Dziękujemy za ocenę postu! 0 / 5. Wynik: 0

Ten artykuł nie ma jeszcze ocen

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments