Sprzedam spółkę Łódź

0
(0)

Chcesz poprowadzić działalność gospodarczą w Łodzi, jednak przerażają Cię długie i skomplikowane procedury związane z jej otworzeniem?
Rejestracja spółek w Polsce bez wątpienia jest bardzo kłopotliwa. Wymusza na potencjalnym przedsiębiorcy konieczność odwiedzenia wielu urzędów w celu złożenia w nich wcześniej przygotowanych wniosków. Formalności związane z zakładaniem spółek zająć mogą nawet kilka tygodni. Nic zatem dziwnego, że wielu przedsiębiorców decyduje się na kupno gotowej spółki.
Gotowa spółka to podmiot gospodarczy w pełni przygotowany do tego, aby poprowadzić pod sobą firmę. Potwierdzeniem tego jest dysponowanie kapitałem zakładowym, umową spółki, a także numerem KRS, REGON i NIP, które otrzymuje się w momencie uzyskania wpisów do poszczególnych urzędów.

“Sprzedam spółkę Łódź” to oferta gotowej spółki z siedzibą w Łodzi. Decydując się na daną jednostkę prócz spółki przygotowanej do tego by poprowadzić pod nią firmę otrzymujesz podmiot, który bez wątpienia zostanie obdarzony dużym zaufaniem w otoczeniu biznesowym, co jest niezmiernie istotne podczas stawiania pierwszych kroków w biznesie.

Podobał Ci się artykuł - oceń wpis!

Oceń nas!

Dziękujemy za ocenę postu! 0 / 5. Wynik: 0

Ten artykuł nie ma jeszcze ocen

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments