Sprzedam spółkę z 12 miesięcznym stażem

0
(0)

Otworzenie własnej firmy to idealne rozwiązanie dla ludzi, którzy pragną zarabiać, spełniając swoje pasje oraz zyskując całkowitą niezależność. Wiele osób niestety przeraża ogromna ilość formalności, z którymi wiąże się proces rejestracyjny spółki. Pamiętaj, że zwątpienie i rezygnacja skutecznie oddala Cie od sukcesu.

Z pomocą osobom, które przerasta biurokracja, przychodzą firmy oferujące sprzedaż gotowych spółek rocznych. Są to podmioty gospodarcze w pełni przygotowane do prowadzenia firmy. Oznacza to, że zostały zarejestrowane we wszystkich niezbędnych instytucjach, a więc posiadają numery: NIP, REGON, VAT i KRS. Dysponują też niezbędną dokumentacją oraz kapitałem zakładowym. Ich dodatkowym atutem jest fakt, że ich rejestracja odbyła się aż 12 miesięcy temu, dzięki czemu są o wiele bardziej wiarygodne niż nowo zarejestrowane jednostki.

Przeglądając oferty typu “sprzedam spółkę z 12 miesięcznym stażem” koniecznie zorientuj się czy oby na pewno posiada ona czystą historię gospodarczą, czyli czy oby na pewno nie było prowadzone pod nią żadne przedsięwzięcie. W przeciwnym wypadku możesz stać się posiadaczem zadłużonej firmy o niepochlebnej opinii na rynku.

Podobał Ci się artykuł - oceń wpis!

Oceń nas!

Dziękujemy za ocenę postu! 0 / 5. Wynik: 0

Ten artykuł nie ma jeszcze ocen

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments