Sprzedam spółkę z o.o. 12 miesięczną

0
(0)

W sieci nie brak ogłoszeń typu “sprzedam spółkę z o.o. 12 miesięczną”. Podmioty te bowiem cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością to jedna z najpopularniejszych form prowadzenia działalności gospodarczej, głównie z powodu niewielkiego wkładu zakładowego niezbędnego do tej otworzenia.

Gotowe spółki to w pełni przygotowane do prowadzenia firmy podmioty gospodarcze, co oznacza, że są już zarejestrowane we wszystkich wymaganych urzędach, a więc posiadają numer REGON, KRS, NIP oraz VAT. Dodatkowo wyposażone są także w kapitał zakładowy. Ich nabycie pozwala na wręcz natychmiastowe rozpoczęcie własnej działalności, wystarczy jedynie podpisać umowę w postaci aktu notarialnego u notariusza. Spółki stażowe, w przypadku spółek 12 miesięcznych są zarejestrowane rok wstecz, przez co obdarzone są znacznie większym zaufaniem ze strony instytucji finansujących.

Gwarantujemy całkowite bezpieczeństwo. Nie musisz obawiać się żadnych zadłużeń, gdyż pod oferowanymi przez nas spółkami nigdy wcześniej nie była prowadzona działalność.

Podobał Ci się artykuł - oceń wpis!

Oceń nas!

Dziękujemy za ocenę postu! 0 / 5. Wynik: 0

Ten artykuł nie ma jeszcze ocen

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments