Sprzedam spółkę z o.o. 5 miesięczną

0
(0)

Gotowe spółki przeznaczone są dla każdego, kto w krótkim czasie i bez zbędnych formalności chciałby zacząć prowadzenie własnej firmy. Spółki z ograniczoną odpowiedzialnością są popularne wśród polskich przedsiębiorców. Forma ta jest tak chętnie wybierana, ponieważ jej prowadzenie posiada wiele zalet.

“Sprzedam spółkę z o.o. 5 miesięczną” to jedno z ogłoszeń jakie możemy znaleźć odnośnie gotowych spółek. Firmy te mają czystą historię, nigdy nie prowadziły działalności więc nie posiadają także historii finansowej. Ich zakup jest bezpieczny i trwa znacznie krócej. Tradycyjna rejestracja może potrwać nawet kilka tygodni. Nabycie gotowej spółki z o.o. to kwestia kilku dni. Działalność posiada niezbędne numery do jej prowadzenia. Jedyne, co musisz zrobić to poprawić zapis w Krajowym Rejestrze Sądowym.

“Sprzedam spółkę z o.o. 5 miesięczną” to ogłoszenia idealne dla przedsiębiorców chcących starać się o kredyt. Staż spółki pozwoli na lepsze postrzeganie firmy przez banki jak i przez kontrahentów. Zapraszamy do zakupu czystych spółek.

Podobał Ci się artykuł - oceń wpis!

Oceń nas!

Dziękujemy za ocenę postu! 0 / 5. Wynik: 0

Ten artykuł nie ma jeszcze ocen

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments