Sprzedam spółkę z o.o. 6 miesięczną

0
(0)

Spółki z ograniczona odpowiedzialnością są najczęściej wybieraną formą prowadzenia działalności gospodarczej. Możliwe jest założenie spółki z o.o. przez jedną osobę. Wielką jej korzyścią jest to, że wspólnicy odpowiadają za zobowiązania spółki proporcjonalnie do wniesionych wkładów. Niestety niektórych zniechęca zawiły i długotrwały proces rejestracji spółki.

“Sprzedam spółkę z o.o. 6 miesięczną” to jedno z ogłoszeń jakie oferowane są na rynku dla osób, które chciałyby prowadzić własną działalność w tej formie ale nie maja ochoty czekać kilku tygodni na rejestrację firmy. Zakup spółki trwa kilka dni. Firma ma nadane wszystkie niezbędne do jej prowadzenia numery: NIP, REGON, KRS, VAT i VAT-UE. Staż spółki pozwoli na pozyskanie funduszy na finansowanie działalności. Banki widząc, że spółka posiada 6 miesięczny staż będą chętniej podchodzić do udzielenia kredytu na rozwój firmy.
Jeśli następnym razem znajdziesz ogłoszenie “sprzedam spółkę z o.o. 6 miesięczną” nie czekaj! Skontaktuj się z naszymi ekspertami. Oni udzielą Ci szczegółowych informacji oraz odpowiedzą na każde pytanie.

Podobał Ci się artykuł - oceń wpis!

Oceń nas!

Dziękujemy za ocenę postu! 0 / 5. Wynik: 0

Ten artykuł nie ma jeszcze ocen

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments