Sprzedam spółki z czystą historią

0
(0)

Spółki na sprzedaż są korzystną opcją dla wszystkich przedsiębiorców, którzy chcą szybko rozpocząć działalność. Korzystając z takiego rozwiązania możesz uniknąć uciążliwego procesu rejestracji spółki, który normalnie może trwać nawet kilka tygodni.

Zainteresowanie nowymi spółkami wciąż rośnie, dlatego coraz częściej można spotkać oferty pt. “Sprzedam spółki z czystą historią”. W takim przypadku, decydując się na usługi profesjonalnego biura, możesz mieć całkowitą pewność, że kupiona spółka nie prowadziła wcześniej żadnej działalności. Oznacza to również, że nie wiążą jej żadne umowy, nie zatrudniała nigdy pracowników i nie jest obciążona długami.

Brak historii spółki nie oznacza, że została ona dopiero co założona – spółki świeże istnieją i są sprzedawane, ale spotkać możemy też takie z dłuższym stażem. Dłuższy okres istnienia firmy jest niewątpliwą zaletą, jeśli jej właściciel będzie chciał ubiegać się o dotację lub kredyt.

Jeśli zastanawiasz się, nad kupnem spółki, to zwróć uwagę zwłaszcza na takie bez historii – jest to najbezpieczniejsze i najłatwiejsze rozwiązanie jeśli chcesz zacząć prowadzić firmę. Profesjonalne biuro zajmujące się sprzedażą spółek przeprowadzi cię przez cały proces kupna, służąc przy okazji przydatnymi radami.

Podobał Ci się artykuł - oceń wpis!

Oceń nas!

Dziękujemy za ocenę postu! 0 / 5. Wynik: 0

Ten artykuł nie ma jeszcze ocen

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments