Sprzedaż spółek pod dotacje

Chcesz wystartować w konkursie unijnym, jednak Twoja działalność nie spełnia wymogów, które umożliwią Ci zasilenie grupy beneficjentów? Kup gotową spółkę zarejestrowaną pod dotację!

Spółki te to gotowe podmioty gospodarcze w pełni przygotowane, aby natychmiast móc poprowadzić pod sobą działalność gospodarczą. Oznacza to, że dysponują kapitałem zakładowym, umową, a także numerami NIP, KRS i REGON, które potwierdzają zdobycie wpisów do poszczególnych urzędów. Spółka zarejestrowana pod dotację spełnia wszelkie wymogi narzucone przez Komisję Europejską. Nabycie takiej jednostki daje zatem niemal pewność, iż środki z danego poddziałania zostaną nam przydzielone.

Sprzedaż spółek pod dotacje dostępna jest w ofercie naszej firmy. Gwarantujemy czyste, gotowe podmioty przygotowane do startu w określonych naborach. Jeżeli jesteś zainteresowany konkretnym konkursem nie trać czasu na tradycyjną rejestrację. Skontaktuj się z naszymi przedstawicielami i poznaj szczegóły naszej oferty już dziś. Na pewno znajdziesz w niej rozwiązanie idealne dla Ciebie!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments