Sprzedaż spółek z 2018

Zakładanie spółek niestety nie należy do czynności najprostszych. Przedsiębiorcy chcący samodzielnie zarejestrować swoją działalność muszą liczyć się ze sporą ilością czasu, którą muszą całemu procesowi poświęcić. W tym celu muszą uzupełnić liczne formularze i złożyć je do kilku urzędów.

Wiele osób pragnie pominąć te niedogodności decydując się na zakup gotowej spółki, czyli podmiotu który przeszedł pełną rejestrację. Oznacza to, że dysponuje numerami NIP, KRS i REGON, kapitałem zakładowym oraz umową spółki przygotowaną w formie aktu notarialnego. Kupując spółkę to właśnie podpisanie tego dokumentu będzie jednym z nielicznych obowiązków przyszłego właściciela.

Nasza firma oferuje sprzedaż spółek z 2018 roku. Zapewniamy nowe, gotowe spółki zarejestrowane w bieżącym roku. Zakup takiej jednostki zapewnia nie tylko szybki start, ale także bezpieczny. Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, koniecznie skontaktuj się z naszymi przedstawicielami, który omówią jej szczegóły oraz odpowiedzą na Twoje pytania.

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments