Sprzedaż spółki z 2015 roku

0
(0)

Wielu potencjalnych przedsiębiorców decyduje się na zakup gotowej spółki. Tym sposobem chcą pominąć długą i problematyczną rejestrację, która trwa około kilku tygodni. Kupując gotową spółkę, otrzymujesz spółkę w pełni przygotowaną do tego by natychmiast poprowadzić pod sobą działalność gospodarczą. Tak więc oznacza to, że dysponuje kapitałem zakładowym, odpowiednio sporządzoną umową oraz numerami NIP, KRS i REGON oraz opcjonalnie także VAT, które potwierdzają uzyskanie wpisów do poszczególnych urzędów.

Nasza firma oferuje sprzedaż spółki z 2015 roku. Zapewniamy nowe podmioty, których rejestracja odbyła się 2 lata temu. Dzięki temu nasze spółki dysponują stażem, który znacznie podnosi ich wiarygodność. Tym samym spółki te będą miały spore szanse na pozyskanie Klientów i kontrahentów, co jest bardzo ważne zwłaszcza, gdy przedsiębiorca prowadzi swoją pierwszą działalność.

Jeśli jesteś zainteresowany zachęcamy do kontaktu. Nasi konsultanci chętnie przedstawią szczegóły naszej oferty oraz odpowiedzą na wszelkie pytania z zakresu zakładania i prowadzenia spółek.

Podobał Ci się artykuł - oceń wpis!

Oceń nas!

Dziękujemy za ocenę postu! 0 / 5. Wynik: 0

Ten artykuł nie ma jeszcze ocen

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments