Szybkie zakładanie spółek komandytowych

Coraz więcej podmiotów gospodarczych marzy o prowadzeniu własnej firmy. Największy problem pojawia się przy wyborze formy prawnej oraz wykonaniu wszystkich niezbędnych formalności. Najlepszym rozwiązaniem byłoby szybkie zakładanie spółek komandytowych, dzięki czemu możliwe byłoby podjęcia aktywnej działalności na rynku w bardzo krótkim czasie. Czy takie rozwiązanie jest dostępne dla przedsiębiorców?

Obecnie rynek dostarcza podmiotom gospodarczym szereg rozwiązań, które zmierzają do założenia własnej firmy. Jednym z nich jest zakup gotowej już spółki, która pozyskała wszystkie niezbędne dokumenty i umożliwia rozpoczęcie działalności nawet w dniu zakupu takiej spółki. Kolejnym rozwiązaniem jest skorzystanie z pomocy wyspecjalizowanych jednostek gospodarczych, które zajmą się przeprowadzeniem całego procesu rejestracyjnego. Obecnie szybkie zakładanie spółek komandytowych jest możliwe dzięki rejestracji spółki za pomocą systemu teleinformatycznego, który udostępniony został przez Ministerstwo Sprawiedliwości.

Jeśli planują Państwo założenie spółki komandytowej zapraszamy do kontaktu z naszą firmą, zajmiemy się wykonaniem wszystkich niezbędnych czynności a Państwo w krótkim czasie będą mogli się cieszyć własną firmą.

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments