Tryb zakładania spółki z o.o.

0
(0)

Jeśli chciałbyś założyć spółkę z o.o., ale nie wiesz jak to zrobić to koniecznie przeczytaj ten artykuł. Musisz wiedzieć, że nie istnieje tylko jeden tryb zakładania spółki z o.o. Możesz wybrać tryb bardziej i mniej tradycyjny. Jeśli chodzi o ten tradycyjny to wiąże się on ze składaniem papierów w urzędach osobiście lub za pełnomocnictwem. Wypełniamy wtedy odpowiednie wnioski i kierujemy je do właściwych urzędów.

Pewnym ułatwieniem jest zasada jednego okienka, która zaczęła funkcjonować całkiem niedawno. Polega ona na tym, że przyszły przedsiębiorca składający wniosek o rejestrację w KRS dołącza dokumenty, które kierowane są później do Urzędu Skarbowego, Urzędu Statystycznego i Zakładu Ubezpieczeń Społecznych. Można w tym celu wynająć biuro rachunkowe, które wszelkie formalności załatwi od ręki. Innym wariantem (tym nowocześniejszym) jest tryb S-24, czyli tryb zakładania spółki z o.o. online. Jest on nieco krótszy niż tradycyjna metoda rejestracji spółki, ale mimo wszystko nie odbywa się całkowicie za pomocą Internetu. Wymagane jest osobiste stawienie się w urzędzie, dlatego procedura nieco się wydłuża.

Zakładanie spółki z o.o. może stać się znacznie prostsze z pomocą naszych ekspertów. Zapraszamy do kontaktu w celu zapoznania się z nasza ofertą.

Podobał Ci się artykuł - oceń wpis!

Oceń nas!

Dziękujemy za ocenę postu! 0 / 5. Wynik: 0

Ten artykuł nie ma jeszcze ocen

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments