Współpraca z biurem księgowym

0
(0)

Firmy świadczące usługi w ramach księgowości skierowane są zarówno do osób fizycznych, jak i do przedsiębiorców.

Współpraca z biurem księgowym – czego można wymagać?
Jest kilka bardzo istotnych spraw , które przy dobrej współpracy między biurem księgowym, a klientem muszą być zachowane, a mianowicie:

1. Wzajemne ustalenie zakresu współpracy.
Każda ze stron będzie zadowolona, jeśli panować będą jasno określone warunki współpracy. Warto negocjować w sprawie umowy, ceny usługi i ogólnych obowiązków, z których biuro ma wyręczyć właściciela przedsiębiorstwa.

2. Terminowość.
Zarówno klient, jak i księgowy powinni zwracać uwagę na terminowość. Jeśli klient dostarczy dokumenty na czas, to i fachowca będzie mógł załatwić wszystkie formalności na czas.

3. Wzajemny, natychmiastowy kontakt.
Szybki kontakt usprawni pracę każdej ze stron i pozwala na uniknięcie niepotrzebnych konsekwencji związanych ze złymi decyzjami podjętymi bez konsultacji.

4. Wywiązywanie się z umów
Biuro księgowe powinno być dobrym doradcą, a również reprezentatorem. Powinno rzetelnie wykonywać rozliczenia, prowadzić całą księgowość, rozwiązywać problemy w dziale kadrowo-płacowym i pomagać klientowi w zaistniałych problemach, a klient odpłaca się terminowym opłacaniem usług. Własnie na tym polega współpraca z biurem księgowym.

Podobał Ci się artykuł - oceń wpis!

Oceń nas!

Dziękujemy za ocenę postu! 0 / 5. Wynik: 0

Ten artykuł nie ma jeszcze ocen

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments