Zakładanie spółek w Polsce przez cudzoziemca

0
(0)

Zakładanie spółek jest niezwykle problematyczne. Wiąże się z koniecznością dopełnienia ogromnej ilości formalności oraz odwiedzenia szeregu instytucji. Proces rejestracyjny spółki sprawia spore trudności rodowitym obywatelom, nie mówiąc już o zagranicznych przedsiębiorcach, którzy niejednokrotnie nie władają nawet językiem polskim.

Idealnym rozwiązaniem pozwalającym pominąć te niedogodności jest zakup gotowej spółki, czyli jednostki w pełni przygotowanej do natychmiastowej aktywności na rynku. Spółka taka dysponuje numerami NIP, KRS, REGON i VAT, kapitałem zakładowym oraz odpowiednio sporządzoną umową.

Jedynym obowiązkiem przyszłego właściciela jest złożenie podpisu na umowie spółki sporządzonej w formie aktu notarialnego. Podpisywanie musi odbyć się pod nadzorem notariusza. Co więcej, jeżeli obcokrajowiec nie włada w pełni językiem polskim towarzyszyć im musi również tłumacz przysięgły, gdyż umowa spółki musi zostać sporządzona w języku urzędowym.

Nasza firma wspomaga zakładanie spółek w Polsce przez cudzoziemca. Oferujemy usługi rejestracyjne oraz sprzedaż gotowych podmiotów. Zachęcamy do kontaktu w celu zaznajomienia się ze szczegółami naszej oferty.

Podobał Ci się artykuł - oceń wpis!

Oceń nas!

Dziękujemy za ocenę postu! 0 / 5. Wynik: 0

Ten artykuł nie ma jeszcze ocen

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments