Zakładanie spółek w Warszawie

0
(0)

Zakładanie spółek w Warszawie możliwe jest w sposób tradycyjny lub uproszczony przez Internet. Niestety nie każdy podmiot może zostać zarejestrowany online. Taka opcja dostępna jest w przypadku spółki jawnej i spółki komandytowej oraz spółki z ograniczoną odpowiedzialnością. Najczęściej jednak w ten sposób zakładane są spółki z o.o..

Rejestracja spółek online jest ułatwieniem dla osób planujących rozpoczęcie działalności gospodarczej. Trwa maksymalnie 24 godziny od chwili złożenia wniosku oraz jest znacznie tańsza niż tradycyjna rejestracja. Zakładanie spółki przez Internet odbywa się bez udziału notariusza – wszystkie dokumenty są generowane automatycznie w systemie, po wprowadzeniu danych przez użytkownika, dzięki czemu nie trzeba uiszczać opłaty notarialnej.

Zakładanie spółek w Warszawie oferowane jest przez wiele firm, które zajmują się tym na co dzień. Jeśli potrzebujesz pomocy w założeniu działalności gospodarczej zastanów się nad skorzystaniem z takiej usługi i nie martw się formalnościami.

Podobał Ci się artykuł - oceń wpis!

Oceń nas!

Dziękujemy za ocenę postu! 0 / 5. Wynik: 0

Ten artykuł nie ma jeszcze ocen

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments