Zakup półrocznej spółki z o.o.

0
(0)

Nowy przedsiębiorca pragnący zacząć prowadzić własną firmę w kwestii jej zakładania ma dwie możliwości: przeprowadzenie rejestracji spółki lub zakup gotowej, już złożonej, czystej spółki.

Rejestracja spółki jest procesem skomplikowanym, który wymaga poświęcenia sporej ilości czasu, dlatego zakup półrocznej spółki z o.o. jest idealną opcją dla tych, którzy chcą szybko założyć firmę.

Gotowe już spółki są podmiotami w pełni założonymi, posiadają wszystkie niezbędne dokumenty, mają także nadanie numery: NIP, KRS, REGON, VAT oraz VAT UE.

Zakup półrocznej spółki z o.o. jest o tyle dobrym rozwiązaniem, iż owa spółka posiada 6-cio miesięczny staż. Staż spółki jest to okres przebywania na rynku, od momentu jej rejestracji do dnia dzisiejszego. Im dłuższy staż, tym spółka jest bardziej wiarygodna w oczach klientów i kontrahentów, a także łatwiej jest jej pozyskać kredyt w banku czy dotację.

Jeśli zainteresował Cię zakup półrocznej spółki z o.o. zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami, którzy odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania oraz przedstawią szczegóły naszej oferty.

Podobał Ci się artykuł - oceń wpis!

Oceń nas!

Dziękujemy za ocenę postu! 0 / 5. Wynik: 0

Ten artykuł nie ma jeszcze ocen

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments