Zakup spółek z 2016 roku

0
(0)

Zastanawiasz się nad rozpoczęciem działalności gospodarczej w nowym roku? Chciałbyś przekonać się czy jesteś w stanie samodzielnie prowadzić biznes? Istnieją dwa rozwiązania, dzięki którym już niedługo będziesz mógł zacząć prowadzenie firmy i sprawdzić swoje umiejętności:

1. Rejestracja spółki, która wiąże się z koniecznością skompletowania dokumentacji, sporządzenia umowy spółki, wypełniania i przedłożenia formularzy oraz oczekiwaniem na rozpatrzenie naszego wniosku przez sąd.
2. Zakup spółek z 2016 roku, który pozwala pominąć wszystkie procedury związane z rejestracją i ogranicza udział przedsiębiorcy w całej transakcji w zasadzie do jednego podpisu oraz pozwala znacznie oszczędzić czas. Nasza firma proponuje swoim klientom obydwa rozwiązanie, zarówno zakładanie firmy jak i zakup spółek z 2016 roku.

W swojej ofercie posiadamy gotowe podmioty zarejestrowane w nowym roku, które umożliwiają rozpoczęcie prowadzenia interesu w dwa dni! Zainteresowanych naszymi usługami zapraszamy do kontaktu.

Podobał Ci się artykuł - oceń wpis!

Oceń nas!

Dziękujemy za ocenę postu! 0 / 5. Wynik: 0

Ten artykuł nie ma jeszcze ocen

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments