Założenie spółki z o.o. online

0
(0)

Czym jest założenie spółki z o.o. online? To wykorzystanie systemu S24 w celu rejestracji spółki. Czym różni się to od tradycyjnej rejestracji? Założenie spółki za pośrednictwem Internetu jest znacznie prostsze oraz szybsze.

Od stycznia 2012 roku istnieje możliwość założenia spółki online. Procedura ta obliguje do posługiwania się dostępnymi w systemie teleinformatycznym wzorami. Rejestracja spółki trwa zaledwie 24 godziny i nie jest związana z dodatkowymi opłatami. To duże ułatwienie dla przedsiębiorców, którzy chcą otworzyć firmę. W 2017 roku mają wejść w życie nowe przepisy, które utrudniać będą nadawanie VAT-u. Warto więc pośpieszyć się z rejestracją i jeszcze w tym roku dokonać wszelkich formalności.

My oferujemy swoją pomoc także poprzez założenie spółki z o.o. online. Nasza wiedza oraz doświadczenie z pewnością pomogą przejść przez cały proces rejestracyjny szybko oraz bezpiecznie. Założona spółka będzie solidną podstawą do osiągnięcia sukcesu. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą przygotowaną dla przedsiębiorców obecnych oraz przyszłych.

Podobał Ci się artykuł - oceń wpis!

Oceń nas!

Dziękujemy za ocenę postu! 0 / 5. Wynik: 0

Ten artykuł nie ma jeszcze ocen

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments