12 miesięczne spółki z o.o. na sprzedaż

Spółki z ograniczoną odpowiedzialnością stanowią idealną formę prowadzenia działalności gospodarczej. Na fakt ten wpływa kilka czynników. Po pierwsze założyć ją może każdy z wyjątkiem innej spółki z ograniczoną odpowiedzialnością. Dodatkowym atutem jest fakt, że wspólnicy nie odpowiadają za zobowiązania spółki własnym majątkiem, a wkład zakładowy to jedynie 5 tysięcy złoty.
Jedynym utrudnieniem może okazać się rejestracja spowodowana niejasnymi przepisami prawnymi. Trudności te mogą znacznie wydłużyć czas otwierania firmy.

Aby uniknąć tych niedogodności idealnym rozwiązaniem są 12 miesięczne spółki z o.o. na sprzedaż. Oferujemy państwu nowe podmioty gospodarcze zarejestrowane rok wstecz.
Spółki są całkowicie nowe, posiadają czystą historie gospodarczą. Wyposażone są w numer NIP REGON KRS VAT, które potwierdzają jej rejestrację w poszczególnych urzędach.
Oferowane przez nas 12 miesięczne spółki z o.o. na sprzedaż pozwalają na otworzenie własnego biznesu zaraz po podpisaniu umowy. Ponadto wzbudzają zaufanie wśród instytucji wsparcia finansowego.

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments