Dokumenty potrzebne do rejestracji spółki z ograniczoną odpowiedzialnością

Zakładając własną działalność gospodarczą w postaci spółki z o.o. podmioty gospodarcze muszą wziąć pod uwagę konieczność przeprowadzenia całego procesu rejestracyjnego spółki w Krajowym Rejestrze Sądowym. Koniecznie będą dokumenty potrzebne do rejestracji spółki z ograniczoną odpowiedzialnością, do których należy zaliczyć umowę spółki oraz formularze urzędowe.

Umowa spółki z o.o. musi zostać sporządzona w formie aktu notarialnego, niezbędna będzie więc wizyta u notariusza, który zajmie się wykonaniem wszystkich formalności. Zanim wspólnicy spółki podejmą się sporządzenie jej umowy powinni wcześniej określić wszystkie niezbędne dane, które powinny w niej zostać zawarte, aby nie pojawiły się niepotrzebne komplikacje.

Kolejną ważną częścią procesu zakładania spółki jest wypełnianie wszystkich formularzy urzędowych KRS, cały wykaz dokumentów spółki przedsiębiorcy mogą znaleźć na oficjalnej stronie Krajowego Rejestru Sądowego.

Nasza firma zajmuje się rejestracją spółek z o.o., zgromadzimy wszystkie dokumenty potrzebne do rejestracji spółki z ograniczoną odpowiedzialnością. Zapraszamy do kontaktu.

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments