Druki do rejestracji spółki

0
(0)

Na każdym przedsiębiorcy ciąży obowiązek zarejestrowania działalności gospodarczej. Spółki cywilne i przedsiębiorcy prowadzący jednoosobową działalności gospodarczą, muszą się zarejestrować poprzez złożenie wniosku do CEIDG. Składa się go w odpowiednim urzędzie gminy.

Jednak większość form przedsiębiorstw oparte są na przepisach prawa spółek handlowych. Sprawia to, że muszą one dokonać swojej rejestracji w Krajowym Rejestrze Sądowym. Druki do rejestracji spółki handlowej dostępne są na stronie internetowej Ministerstwa Sprawiedliwości. Najlepiej skorzystać właśnie z nich, gdyż są one poprawne i aktualne. Oczywiście rodzaje formularzów, jakie trzeba złożyć jest zależna od form prowadzonej działalności. Inne dokumenty składają właściciele spółki z ograniczona odpowiedzialnością, a inne spółki jawnej.

Druki do rejestracji spółki można pobrać za darmo (oczywiście najlepiej z wiarygodnych stron internetowych), lecz jeżeli nie chcemy tracić czasu na ich wypełnianie, można skorzystać z naszej pomocy. Z przyjemnością wykonamy wszelkie wnioski, jakie twoje przedsiębiorstwo musi złożyć. Wystarczy że się z nami skontaktujesz.

Podobał Ci się artykuł - oceń wpis!

Oceń nas!

Dziękujemy za ocenę postu! 0 / 5. Wynik: 0

Ten artykuł nie ma jeszcze ocen

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments