E-rejestracja spółki z ograniczoną odpowiedzialnością

0
(0)

W obecnej dobie Internetu, załatwienie różnych spraw online jest rzeczą bardzo prostą i szybką. Wiele spraw obecnie da się załatwić przez Internet, możemy np. zapłacić nasze rachunki, robić zakupy itp.. Dlatego e-rejestracja spółki z ograniczoną odpowiedzialnością jest rzeczą bardzo powszechną.

System pozwala młodym przedsiębiorcom na taką możliwość. E-rejestracja spółki z ograniczoną odpowiedzialnością ma wiele zalet. Główną jest zaoszczędzenie cennego czasu. Po rejestracji spółka taka jest gotowa na rozpoczęcie działalności gospodarczej w ciągu dwudziestu czterech godzin. Jest to bardzo korzystne dla osób, które chcą otworzyć swoją spółkę z o.o. w jak najszybszym czasie.

Sposób ten w porównaniu do tradycyjnej rejestracji spółek jest również tańszy. Można np. ominąć koszty związane z wizytą u notariusza.

Być może dla niektórych będzie to wadą, ale kapitał zakładowy tak jak w przypadku tradycyjnej rejestracji spółki z o.o. wynosi także pięć tysięcy złotych, jednak potrzebna jest tylko gotówka. Procedura ta, nie może przyjąć wkładów niepieniężnych takich jak np. samochód, nieruchomość bądź papiery wartościowe.

Jednak wielu młodych przedsiębiorców chętnie wybiera formę jaką jest e-rejestracja spółki z ograniczoną odpowiedzialnością.

Podobał Ci się artykuł - oceń wpis!

Oceń nas!

Dziękujemy za ocenę postu! 0 / 5. Wynik: 0

Ten artykuł nie ma jeszcze ocen

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments