Elektroniczna rejestracja spółki z o.o.

0
(0)
Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością daje przedsiębiorcom wiele możliwości. To dlatego między innymi jest jedną z najczęściej wybieranych form prawnych przedsiębiorstw wybieranych w Polsce 
 
Rejestracja takiej spółki może być przeprowadzona na dwa różne sposoby, jednak zawiązane spółki nie różnią się niczym. Każda z nich działa na takich samych zasadach.  
  1.  Elektroniczna rejestracja spółki z o.o.  
  1. Tradycyjna rejestracja spółki z o.o.  
 
Pierwszy z powyżej zapisanych sposobów jest o wiele szybszy od tradycyjnej rejestracji, ponieważ taka spółka może być gotowa do działalności gospodarczej nawet po dwudziestu czterech godzinach od jej rejestracji. Jest to dobra forma dla osób ceniących swój czas. Nie trzeba również iść do notariusza, co pozwala obniżyć koszty.  
 
Tradycyjna rejestracja jest bardziej skomplikowana i wymaga poświęcenia więcej czasu. Najlepiej jest skonsultować się ze specjalistą, ponieważ przy każdym błędzie procedurę rejestracji należy zaczynać od początku. Może być to szczególnie uciążliwe dla osób, które chcą szybko załatwić wszystkie formalności.   
 
 Serdecznie zapraszamy do skontaktowania się z naszymi fachowcami, którzy najlepiej doradzą jak otworzyć własną spółkę z o.o.

Podobał Ci się artykuł - oceń wpis!

Oceń nas!

Dziękujemy za ocenę postu! 0 / 5. Wynik: 0

Ten artykuł nie ma jeszcze ocen

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments