Gotowe spółki z o.o. Poznań

0
(0)

Na polskim rynku, coraz częściej otwierane zostają spółki z ograniczoną odpowiedzialnością. Cieszą się duża popularnością wśród przedsiębiorców. Posiadają jedną ważną cechę, jaką jest ograniczona odpowiedzialność wspólników za jej zobowiązania. Oznacza to, że nie płacą swoim majątkiem prywatnym za jej długi. Ich odpowiedzialność jest ograniczona jedynie co do wielkości wniesionych przez nich wkładów.

Biznesmeni, którzy chcą uniknąć jej czasochłonnej rejestracji decydują się na jej zakup.
Gotowe spółki z o.o. Poznań to zarejestrowane już podmioty gospodarcze. Jest to szybkie rozwiązanie dla przedsiębiorców, którzy bardzo szybko chcą podjąć działalność. Już nawet dwadzieścia cztery godziny od podpisania umowy zakupu, można się zająć swoją własną spółką z ograniczoną odpowiedzialnością.

Posiadają wszystkie wymagane dokumenty oraz numery takie jak NIP, REGON, VAT czy KRS. Dołączane jest także notarialne poświadczenie o braku jej zadłużenia. Cały proces jej rejestracji został już dokonany wcześniej za nas. Dzięki temu można ominąć całej biurokracji.

Jeżeli jesteś zdecydowany na zakup spółki z ograniczoną odpowiedzialnością zapraszamy do kontaktu z naszą firmą, która posiada w swojej ofercie taką usługę.

Podobał Ci się artykuł - oceń wpis!

Oceń nas!

Dziękujemy za ocenę postu! 0 / 5. Wynik: 0

Ten artykuł nie ma jeszcze ocen

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments