Gotowe spółki z o.o. z 2019 na sprzedaż

Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością jest najbardziej popularną spółką handlową w Polsce. To idealne narzędzie dla osób, które chcą zachować bezpośredni wpływ na działalność spółki, jednocześnie ograniczając swojej ryzyko majątkowe. Wspólnicy spółki z o.o. nie ponoszą bowiem odpowiedzialności za zobowiązania zaciągane przez spółkę, a ich ryzyko ogranicza się do wysokości wniesionych wkładów.

Rejestracja spółki z o.o. niestety może sprawiać ogromne trudności potencjalnym przedsiębiorcom. Jest to bowiem procedura długa i skomplikowana. Wiąże się z koniecznością sprostania licznym formalnościom i odwiedzenia kilku urzędów.

Co prawda, trudności te można w znacznym stopniu ograniczyć rejestrując spółkę przez Internet, jednak taka metoda nie daje możliwości wprowadzenia do umowy postanowień szczegółowych, co może znacznie utrudnić funkcjonowanie spółce wieloosobowej.

Chcąc pominąć te niedogodności warto zdecydować się na zakup gotowej spółki, czyli spółki która przeszła już pełną rejestrację i jej przygotowana by natychmiast poprowadzić pod sobą działalność.

Gotowe spółki z o.o. z 2019 na sprzedaż oferuje nasza firma. Oferujemy zupełnie nowe, czyste spółki gwarantujące szybki, ale także całkowicie bezpieczny start.

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments