Jak długo trwa zakładanie spółki z o.o.

0
(0)

Przyszli przedsiębiorcy decydując się na rozpoczęcie własnej działalności gospodarczej w formie spółki z ograniczoną odpowiedzialnością, często zadają sobie pytanie: jak długo trwa zakładanie spółki z o.o?

Otóż nie da się określić co do dnia ile taki proces potrwa. Zazwyczaj trwa to 2-3 tygodnie, z czego 2 tygodnie musimy poświęcić na oczekiwanie na wpis do Krajowego Rejestru Sądowego. Istnieje 2 metoda założenia spółki z o.o i coraz więcej podmiotów gospodarczych po nią sięga. Jest to rejestracja jednostki „drogą online”. Zastanawiasz się jak wygląda elektroniczna rejestracja?

Założenie spółki przez internet może trwać maksymalnie 24 godziny. Zakładanie spółki w trybie s24 jest możliwością szybkiego i bezproblemowego zarejestrowania działalności gospodarczej. Należy tego dokonać w serwisie udostępnionym przez Ministerstwo Sprawiedliwości i wypełnić formularz. Uzupełnienie wniosku, nie jest wcale trudne, bez problemu samodzielnie sobie poradzisz, a co najlepsze zajmie Ci to zaledwie parę minut. Na koniec pozostało nam tylko czekać 24 godziny na wpis do KRS-u.

Od dziś nie musisz się zastanawiać jak długo trwa zakładanie spółki z o.o. i śmiało możesz rozpocząć w szybki sposób prowadzenie własnej działalności gospodarczej.

Podobał Ci się artykuł - oceń wpis!

Oceń nas!

Dziękujemy za ocenę postu! 0 / 5. Wynik: 0

Ten artykuł nie ma jeszcze ocen

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments