Jak najtaniej założyć spółkę

0
(0)

Zastanawiałeś się kiedyś jak najtaniej założyć spółkę?

Wielu przedsiębiorców chcąc zaoszczędzić koszty, związane z zakładaniem własnej działalności, decyduje się samodzielnie zarejestrować daną spółkę. Co prawda sposób ten pozwala zaoszczędzić koszty związane z udziałem pośredników, jednak zanim zdecydujemy się na tę formę otwierania działalności warto przeanalizować proces rejestracyjny.

Rejestracja spółki przede wszystkim jest procesem czasochłonnym. Aktualnie przyjmuje się, że zajmuje ona od 6 do 10 tygodni. Czas ten w większości spędzony jest w długich kolejkach do poszczególnych urzędów. Bardzo często zdarza się, że skomplikowane formalności wymagają zatrudnienia specjalisty, którzy pomoże zająć się nam tak zwaną “robotą papierkową”.

Biorąc pod uwagę powyższe kwestie warto przemyśleć, czy bardziej optymalnym rozwiązaniem nie okaże się zakup gotowego podmiotu gospodarczego. Nabywając taki podmiot stajemy się właścicielami poprawnie zarejestrowanej spółki w przeciągu 1 do 2 dni. Zatem czas, który musielibyśmy poświęcić rejestrując spółkę, możemy poświęcić na prowadzenie własnego biznesu, czyli zdobywanie zysku.

Podobał Ci się artykuł - oceń wpis!

Oceń nas!

Dziękujemy za ocenę postu! 0 / 5. Wynik: 0

Ten artykuł nie ma jeszcze ocen

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments