Jak złożyć sprawozdanie finansowe w 2019?

0
(0)

Prowadzisz własną firmę? Zastanawiasz się jak złożyć sprawozdanie finansowe w 2019 roku? Pamiętaj, że od października 2018 roku obowiązują nowe zasady dotyczące składania sprawozdania finansowego. Sprawozdanie finansowe za 2018 rok należy złożyć w formie elektronicznej za pomocą systemu eKRS.

Przygotowane sprawozdanie powinno mieć format XML i być potwierdzone za pomocą Profilu Zaufanego bądź kwalifikowanego podpisu elektronicznego. Dokumenty należy złożyć w przeciągu 15 dni od chwili jego zatwierdzenia.

Kwalifikowany podpis elektroniczny można nabyć u firm, których lista dostępna jest na stronie Narodowego Centrum Certyfikacyjnego. Jego zakup niestety nie wystarczy by od razu móc rozpocząć z niego korzystanie. Niezbędne jest także jego skonfigurowanie i aktywowanie, a później odnowienie.

Nasza firma oferuje pomoc z składaniu sprawozdań finansowych za rok 2018. Pomagamy sporządzić sprawozdanie w formacie XML, wysłać sprawozdanie przez eKRS, a także kupić i wdrożyć kwalifikowany podpis elektroniczny.

Podobał Ci się artykuł - oceń wpis!

Oceń nas!

Dziękujemy za ocenę postu! 0 / 5. Wynik: 0

Ten artykuł nie ma jeszcze ocen

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments