Koszty poniesione na założenie spółki z o.o.

0
(0)

Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością jest formą prawną przedsiębiorstwa utworzonego przez jedną lub więcej osób, zwanych wspólnikami. Wspólnicy, jak sama nazwa spółki wskazuje, odpowiadają za zobowiązania w ograniczonym zakresie.

Spółka z o.o. to spółka handlowa, która regulowana jest przez przepisy Kodeksu Spółek Handlowych. Za zobowiązania odpowiada spółka, a nie wspólnicy. Ten rodzaj spółki zobowiązany jest do prowadzenia księgowości w formie pełnej.

Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością może zostać założona przez jedną lub więcej osób fizycznych lub prawnych. Warto jednak pamiętać o tym, że założycielem jednoosobowej spółki z o.o. nie może być inna jednoosobowa spółka z o.o.. Umowa spółki musi zostać zawarta w formie aktu notarialnego.

Czy koszty poniesione na założenie spółki z o.o. są wysokie? Przedsiębiorcy, którzy decydują się na zlecenie założenia spółki ekspertom mogą znacznie ograniczyć koszty. Doświadczenie oraz wiedza specjalistów pozwoli szybko, ale bezpiecznie wkroczyć na rynek z ofertą świadczonych usług.

Wszystkich, którzy chcą zarejestrować spółkę z pomocą specjalistów zapraszamy do współpracy z naszym biurem.

Podobał Ci się artykuł - oceń wpis!

Oceń nas!

Dziękujemy za ocenę postu! 0 / 5. Wynik: 0

Ten artykuł nie ma jeszcze ocen

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments