Pełna księgowość małopolskie

Kodeks Spółek Handlowych określa nam jakie podmioty gospodarcze są zobowiązane do prowadzenia pełnej księgowości. Napisane jest w nim, że obowiązkowo muszą ją prowadzić spółki: akcyjne, z ograniczoną odpowiedzialnością, komandytowe, komandytowo-akcyjne oraz partnerskie. Ponad to wszystkie podmioty gospodarcze, których przychód za ubiegły rok obrotowy przekroczył kwotę 1 200 000 euro. Warunkiem koniecznym, aby biuro rachunkowe mogło prowadzić pełną księgowość jest to, że musi posiadać Certyfikat Ministra Finansów.

Księgi Rachunkowe to skomplikowany i sformalizowany proces, gdzie dokonuje się ewidencji, każdej operacji gotówkowej i bezgotówkowej. To bardzo ważne , ponieważ pokazuje nam pełen obraz sytuacji finansowej w firmie. Możemy zwrócić uwagę na popełnione błędy, dzięki temu wiemy, czego najlepiej unikać w przyszłości.

Nasza firma posiada usługę jaką jest pełna księgowość Małopolskie. Zajmiemy się kompleksową obsługą księgową Twojego przedsiębiorstwa, a Ty będziesz mógł swój czas poświęcić na dalszy jego rozwój.

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments