PIT za 2015 rok

Deklarację PIT za 2015 rok trzeba złożyć do końca kwietnia 2016 roku. Chociaż może się wydawać, że czasu jest wystarczająco dużo, sporządzaniem deklaracji PIT za 2015 rok należy zająć się jak najszybciej.

Deklaracje PIT składają zarówno firmy, jak i osoby fizyczne nie prowadzące działalność gospodarczej. W zależności od typu dochodów tych podmiotów, należy wybrać stosowny formularz deklaracji podatkowej. Nie jest to łatwe, gdyż w wielu przypadkach trzeba znać aktualne przepisy prawne. Gdy już wybierze się właściwy formularz następuje czas na jego poprawne wypełnienie. To również nie jest łatwa czynność. Należy dobrze orientować się w aktualnych przepisach oraz również poprawnie ustalać dochód, podatek i zaliczkę na podatek dochodowy. Również dobrze należy wyliczyć wszelkie przysługujące ulgi i zastosować właściwe sposoby obliczania zobowiązania podatkowego.

Z pomocy w rozliczaniu podatków korzystają prawie wszyscy. Jeżeli i Państwu potrzebna jest pomoc w sporządzaniu PIT za 2015 rok, zapraszamy do skontaktowania się z nami i wyboru naszych usług.

0 0 vote
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments