Pomoc przy rejestracji spółki z o.o. przez Internet

0
(0)

Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością jest jedną z najczęściej zakładanych firm w Polsce. Jej prowadzenie posiada wiele korzyści, dlatego przedsiębiorcy tak chętnie ją zakładają.

Spółkę z o.o. można założyć na dwa sposoby – tradycyjnie lub online. Firmę w tej formie zakładać online można od 1 stycznia 2012 roku na platformie udostępnionej przez Ministerstwo Sprawiedliwości.

Zakładanie spółki online trwa znacznie krócej niż tradycyjna rejestracja oraz generuje mniejsze koszty. Cały proces rejestracji spółki trwa maksymalnie 24 godziny od chwili złożenia wniosku. Przedsiębiorca unika konieczności opłaty wysokich kosztów notarialnych, gdyż umowa spółki tworzona jest na podstawie wzoru dostępnego na stronie, a nie w formie aktu notarialnego jak ma to miejsce w przypadku tradycyjnej rejestracji.

Jesteśmy profesjonalna firmą, oferujemy pomoc przy rejestracji spółki z o.o. przez Internet. Serdecznie zapraszamy zainteresowane osoby z całej Polski do kontaktu z nami w celu poznania szczegółów naszej oferty.

Podobał Ci się artykuł - oceń wpis!

Oceń nas!

Dziękujemy za ocenę postu! 0 / 5. Wynik: 0

Ten artykuł nie ma jeszcze ocen

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments