Poprawienie błędów we wniosku o rejestrację spółki

Poprawienie błędów we wniosku o rejestrację spółki to usługa, którą kilka razy w miesiącu wykonują nasi specjaliści. Odrzucony przez Sad Rejestrowy wniosek rejestracyjny najczęściej zawiera błędy formalne lub braki w dokumentacji. Osoby, które decydują się na samodzielną rejestrację spółki bardzo często po prostu z niedostatecznej znajomości przepisów popełniają błędy.

Sąd w dokumencie zarządzenia o zwrocie wniosku wzywa w terminie 7 dni do poprawienia wniosku określając co należy poprawić. Bardzo ważne jest zachowanie wyznaczonego terminu, gdyż ponowne złożenie dokumentów po jego upływie skutkuje rozpoczęciem całkiem nowego procesu rejestracyjnego. Poprawnie i terminowo złożone poprawione dokumenty wywołują natomiast skutek prawny od daty złożenia pierwszego wniosku.

Jeśli Twój wniosek o rejestrację spółki został odrzucony i wymaga poprawienia nie zwlekaj i skontaktuj się z nami. Pomożemy w poprawie błędów, zgromadzeniu wymaganych dokumentów i ponownym złożeniu wniosku rejestracyjnego z zachowaniem terminu. Zapraszamy.

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments