Porady prawne przy sprzedaży spółek

0
(0)

Decydując się na zakup gotowego przedsiębiorstwa warto, aby nabywca posiadał wiedzę w zakresie gotowych spółek. Właściciel firmy powinien dokonać transakcji z legalnego źródła, które posiada doświadczenie i pozytywną opinię byłych klientów.

Jednostki gospodarcze, które wystawiane są na sprzedaż powinny być zarejestrowane w Krajowym Rejestrze Sądowym, posiadać numery identyfikacyjne NIP i REGON, opłacony kapitał zakładowy, a także przede wszystkim czystą historię działalności oraz brak zadłużeń.

Nabywca powinien w ramach usługi otrzymać czystą firmę, która gotowa jest w ciągu jednego dnia prowadzić dowolne czynności na rynku.

Aby transakcja z podmiotem zewnętrznym przeszła bezproblemowo i profesjonalnie, klient może skorzystać z pomocy ekspertów. Porady prawne przy sprzedaży spółek mogą być dobrą opcją dla osób, które nie posiadają wiedzy i doświadczenia w zakresie zakupu przedsiębiorstwa.

Oprócz kompleksowych konsultacji ze specjalistami nasze biuro świadczy także inne usługi w postaci sprzedaży gotowych spółek, a także rejestracji jednostek gospodarczych do Krajowego Rejestru Sądowego.

Podobał Ci się artykuł - oceń wpis!

Oceń nas!

Dziękujemy za ocenę postu! 0 / 5. Wynik: 0

Ten artykuł nie ma jeszcze ocen

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments