Pozyskiwanie VAT dla spółki z o.o. w 2018

0
(0)

Tytuł czynnego podatnika VAT bardzo często okazuje się niezwykle korzystny, dlatego wielu przedsiębiorców mimo możliwości skorzystania ze zwolnienia decyduje się na wpis do danego rejestru. Pozyskiwanie VAT dla spółki z o.o. w 2018 niestety nie jest zbyt proste. Wielu przedsiębiorców niestety musi liczyć się z odmową wpisu bądź nałożeniem na nich kaucji rejestracyjnej w wysokości 20 000 zł – 200 000 zł.

Na szczęście niedogodności te można pominąć decydując się na zakup spółki, która przeszła już pełną rejestrację, w tym także rejestrację w VAT. Kupując taką jednostkę w zaledwie jedną dobę będziesz mógł rozpocząć prowadzenie działalności.

Gotowe spółki na sprzedaż oferuje nasza firma. Zapewniamy nowe gotowe spółki wyposażone w numer NIP, KRS i REGON, kapitał zakładowy oraz kompletną dokumentację. Decydując na skorzystanie z naszych usług Twoim jedynym obowiązkiem będzie złożenie podpisu na umowie spółki sporządzonej w formie aktu notarialnego w obecności notariusza. Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta, zachęcamy do kontaktu.

Podobał Ci się artykuł - oceń wpis!

Oceń nas!

Dziękujemy za ocenę postu! 0 / 5. Wynik: 0

Ten artykuł nie ma jeszcze ocen

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments