Proces rejestracji spółki

0
(0)

Dla wielu bardzo uciążliwy, dla innych nieco mniej. O czym mowa? O procesie rejestracji spółki. W zależności od rodzaju spółki proces trwa dłużej lub krócej. I pewnie czas trwania rejestracji ma istotny wpływ na myślenie o zakładaniu działalności.

Wprowadzone ostatnio przepisy poszerzają zakres spółek mogących rejestrować się drogą internetową. Wcześniej tylko spółka z ograniczoną odpowiedzialnością mogła być zakładania w trybie online, teraz tę możliwość zyskały podmioty chcącego założyć spółkę komandytową czy jawną. Wciąż jednak niedopracowana rejestracja przez Internet sprawia kłopot wielu osobom, dlatego decydują się one powierzyć to zadanie specjalistom z firm zewnętrznych oferujących nie tylko rejestrację spółki za ich pośrednictwem, ale również sprzedaż gotowych spółek – nowych oraz stażowych. Proces rejestracji spółki z pomocą firmy zewnętrznej staje się dzięki temu łatwiejszy, a jego wykonanie zajmuje mniej czasu.

Zniecierpliwionym czekaniem na to aż proces rejestracji spółki dobiegnie końca, poleca się skorzystanie z możliwości kupna gotowej spółki – zarejestrowanej i wymagającej tylko dopełnienia formalności. Jeśli jednak zdecydują się Państwo na rejestrację spółki, my pomożemy w tym procesie.

Podobał Ci się artykuł - oceń wpis!

Oceń nas!

Dziękujemy za ocenę postu! 0 / 5. Wynik: 0

Ten artykuł nie ma jeszcze ocen

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments