Przepisy księgowe

0
(0)

W Polsce przepisów księgowych jest cały szereg. Przedsiębiorcy, którzy w swojej firmie sami zajmują się prowadzeniem księgowości wiedzą, jak ważna jest znajomość tych regulacji. Przepisy księgowe są często skomplikowane. Opisują jak powinna wyglądać ewidencja oraz jakie dokumenty należy wypełniać.

Podstawa prawną księgowości jest ustawa o rachunkowości z dnia 29 września 1994 roku. Określa ona nie tylko zasady rachunkowości, ale także tryb badania sprawozdań finansowych przez biegłych rewidentów oraz przedstawia zasady wykonywania działalności w zakresie usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych. Prowadzenie rachunkowości regulują także przepisy europejskie oraz normy światowe.

W każdej firmie księgowość jest podstawą. Przedsiębiorcy powinni zastanowić się co dla ich firmy będzie lepsze – samodzielne prowadzenie księgowości czy korzystanie z usług wykwalifikowanych jednostek. Nasze biuro oferuje Państwu kompleksową obsługę księgową każdej firmy. Dostosujemy się do potrzeb Klienta. Zapraszamy do kontaktu w celu zapoznania się ze szczegółową ofertą.

Podobał Ci się artykuł - oceń wpis!

Oceń nas!

Dziękujemy za ocenę postu! 0 / 5. Wynik: 0

Ten artykuł nie ma jeszcze ocen

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments