Rejestracja spółki komandytowej w 2016

0
(0)

Rejestracja spółki komandytowej w 2016, to pierwszy z etapów, jakie przedsiębiorca zobowiązany jest przejść, aby mógł rozpocząć prowadzenie własnej działalności gospodarczej.
W czasie rejestracji spółki konieczna jest wizyta w Krajowym Rejestrze Sądowym w celu otrzymania potwierdzenia wpisu do rejestru przedsiębiorców, a także Monitora Sądowego i Gospodarczego. Kolejnym krokiem jest nadanie Numeru Identyfikacji Podatkowej w Urzędzie Skarbowym oraz Rejestru Gospodarki Narodowej w Głównym Urzędzie Statystycznym.

Rejestracja spółki komandytowej w 2016 roku trwać może od kilku do kilkunastu tygodni, dokładny czas zrealizowania wszystkich czynności zależy od ilości dostarczanych dokumentów oraz posiadanej wiedzy. Początkujący przedsiębiorca może nawet kilka tygodni zmagać się z dokumentacją rejestracyjną, natomiast wykwalifikowana osoba wszystkie te czynności wypełnić może w zaledwie kilka dni!

Spółka komandytowa jako jedna z niewielu może zostać założona w systemie S24, który umożliwia rejestrację działalności gospodarczej w jedyne 24 godziny!

Jeżeli jesteś zainteresowany własną firmą, jednak potrzebujesz pomocy w jej założeniu – zgłoś się do nas. Prowadzimy rejestrację spółki formą tradycyjną lub elektroniczną.

Podobał Ci się artykuł - oceń wpis!

Oceń nas!

Dziękujemy za ocenę postu! 0 / 5. Wynik: 0

Ten artykuł nie ma jeszcze ocen

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments