Nasze biuro oferuje pomoc w założeniu spółki z ograniczoną odpowiedzialnością. Rejestracja spółki z o.o. przeprowadzona z pomocą naszych specjalistów przebiega szybko, sprawnie oraz bezpiecznie. Zatrudniamy wykwalifikowaną kadrę specjalistów, którzy w krótkim czasie dopełnią formalności rejestracyjnych w imieniu klienta.

Oferta rejestracji spółki:

– Doradztwo w zakresie doboru właściwych kodów PKD, wysokości kapitału zakładowego, umowy najmu siedziby
– Sporządzenie umowy spółki z o.o.
– Rejestracja spółki w KRS (Krajowy Rejestr Sądowy)
– Rejestracja spółki w US (Urząd Skarbowy, numer NIP, numer VAT)
– Rejestracja do ZUS (Zakład Ubezpieczeń Społecznych)
– Rejestracja w GUS (Główny Urząd Statystyczny, numer REGON)

Rejestracja spółek z o.o. wymaga wiedzy z zakresu obowiązujących przepisów prawnych. Pomoc w rejestracji spółki świadczona przez naszych specjalistów pozwoli Państwu bezpiecznie rozpocząć prowadzenie firmy.

Zachęcamy do skorzystania z naszej usługi “zakładanie spółek z o.o.” – więcej szczegółów udzielimy po kontakcie z naszym działem.

Rejestracja spółki z .o.o. może być dokonana w dwóch różnych sposobach :  
  1. sposób tradycyjny  
  1. rejestracja online  
Obie formy pozwalają na utworzenie spółki.
Pierwszy sposób wymaga wypełnienia wielu dokumentów, i razie jakiejś pomyłki procedury muszą być powtórzone od początku. Najlepiej wtedy skonsultować się z fachowcami.  
Pierwszym krokiem jest zawarcie umowy spółki w formie aktu notarialnego. Następnie spółkę trzeba zarejestrować w Krajowym Rejestrze Sądowym i zgłosić ją do Urzędu Rejestrowego. Towarzyszy temu kompletowanie wielu dokumentów i składnie wielu wniosków.  
 
Drugi sposób jest szybszy i spółka po rejestracji jest gotowa do działalności gospodarczej już po dwudziestu czterech godzinach. Nie trzeba także iść do notariusza, co zwalnia z kosztów. Należy jedynie zalogować się w odpowiednim systemie i wypełnić tam wniosek składając elektroniczny podpis.  
Rejestracja spółki z o.o. w niezależnie w jaki sposób została dokonana działa na takich samych zasadach.  

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *